poniedziałek, 07 listopad 2022 09:40

Nowa strona Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych

Oceń artykuł
(2 głosów)

Witamy na nowej stronie Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych. Od dzisiaj na tej stronie znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące działalności PSPP. Mamy nadzieję, że będzie ona spełniać Państwa oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby serwis był zawsze aktualny i pełnił swoje cele informacyjne.


Szczególnie zachęcany do odwiedzania działu Opinie i propozycje, w którym każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie, nie tylko na temat działalności PSPP, propozycji działań, oczekiwań, ale także na temat problemów, zadań, osiągnięć całego środowiska pielęgniarek pediatrycznych. Ze swojej strony zapewniamy, że wszystkie wypowiedzi przeanalizujemy i w miarę możliwości wykorzystamy w działalności PSPP. Mamy nadzieję, że dzięki temu działowi, już niedługo serwis zacznie żyć własnym życiem.

Pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy na uwagi dotyczące nowego serwisu internetowego PSPP. Wyrażając swoją opinię pomagacie nam tworzyć stronę Naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej witryny.

Wyświetlony 281 razy Ostatnio aktualizowany: czwartek, 12 styczeń 2023 10:55