Konsultant Krajowy w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego

dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek
tel. 89 53-83-455
piskorz@wssd.olsztyn.pl


Wykaz Konsultantów Wojewódzkich w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego

Województwo

Nazwisko i Imię

Telefon

E-mail

Dolnośląskie

dr n. o zdr. Milecka Dorota

666-872-721

milecka@poczta.fm

Kujawsko -Pomorskie

dr n. med. Przybysz Alicja

52 326-21-32

alicjaprzybysz1@gmail.com

Lubelskie

dr n. med. Kulbaka Ewa

81 718-55-11

ewakulbaka@op.pl

Lubuskie

VACAT

 

 

Łódzkie

mgr Gmaj-Budziarek Halina

42 617-79- 09

gmaj@toya.net.pl

Małopolskie

mgr Kostrz Ewa

12 421-13-44 wew. 628

ewakostrz1@vp.pl

Mazowieckie

mgr Pych Teresa

22 815-77-14

t.pych@ipczd.pl

Opolskie

mgr Gębuś-Dinter Krystyna

77 45-20-785

krystynagebus@wp.pl

Podkarpackie

VACAT

 

 

Podlaskie

dr n. o zdr. Chrzanowska Urszula

85 745-07-13

chrzanowska.urszula@wp.pl

Pomorskie

VACAT

 

 

Śląskie

VACAT

 

 

Świętokrzyskie

mgr Mostek Agnieszka

728-878-758

agmostek@poczta.onet.pl

Warmińsko Mazurskie

dr n. o zdr. Romankiewicz Ewa

608-728-407

e.romnkiewicz@wssd.olsztyn.pl

Wielkopolskie

mgr Wisłocka Barbara

61 849-12-74

piel.pediatryczne@pozna n.uw.gov.pl

Zachodniopomorskie

mgr Mańka Beata

503-866-703

mankabeata@gmail.com